Wyposażenie domu

A free web template for you, by us

Szafka pracownicza na wyposażeniu zakładu pracy

Szafki pracownicze to element wyposażenia zaplecza socjalnego, który gwarantuje wymagane minimum prywatności pracownikom. Meble tego typu zazwyczaj występują w wersji metalowej, ale nie jest to reguła. Opcji wykonania i wykończenia szafek jest wiele, w zależności od potrzeb potencjalnego klienta oraz środków finansowych, jakie ów chce na nie przeznaczyć. Obok szafek metalowych, znaleźć można szafki wykonane z płyt meblowych. Takie rozwiązanie pozwala ładnie skomponować szafki z wystrojem wnęt..

2017-02-03

Drzwi szklane elementem wyposażenia wnętrza

Produkcja szkła dekoracyjnego fachowo nazywa się fusing. W nowoczesnych projektach architektonicznych wzrasta zainteresowanie wykorzystywaniem szkła dekoracyjnego, które to pozwala nam ciekawie zaaranżować wnętrze domu lub obiektów publicznych. W naszym kraju jest kilka firm, które oferują w swojej ofercie szkło dekoracyjne. Decydując się na takie szkło możemy wybrać sobie jak ma być udekorowane szkło np. za pomocą Fasingu wtapiamy w szkło panele stalowe lub trawę. Przedmiot wtapiany może być d..

2012-07-10

Klamki - dobro trwałego użytku

Każdy z nas każdego dnia kilkakrotnie ma do czynienia z klamkami. Klamki występują niemal wszędzie, czy to w domu, w pracy, czy podczas przemieszczania się między pracą a domem. Za pomocą klamki otwieramy nie tylko drzwi wewnętrzne lub wejściowe, ale także okna, drzwi balkonowe czy samochodowe. Warto więc zastanowić się jak i z czego klamki są produkowane. Proces produkcji przebiega zgodnie z zachowaniem założonych i wyznaczonych norm oraz składa się z kilku etapów. Przebiega z wykorzystanie..

2012-07-02

Podłogi bambusowe to tylko wysoka jakość!

Szukając inspiracji w czasopismach wnętrzarskich i forach internetowych na zmianę podłogi w salonie natknęłam się na ciekawy produkt jakim są podłogi bambusowe. Jest to nowoczesny produkt dostępny w Polsce od niedawna. Podłogi bambusowe swym wyglądem przypominają parkiety z litego drewna i przy tym są znacznie tańsze. Główną zaletą tego produktu jest jego wysoka wytrzymałość na jakiekolwiek uszkodzenia. Omawiane dobra zrobione są z kilku starannie sprasowanych warstw trzciny, która gwarantuje na..

2012-06-24

Kominek w każdym domu!

Kominki bardzo często kojarzą nam się z masą drewna składanego i suszonego w ogrodzie, garażu, czy kurzem i ciągłym bałaganem w salonie. Nic bardziej mylnego. Współczesne kominki, oprócz drewna, mogą być zasilane także wieloma innymi rodzajami paliwa, takimi jak pellety albo gaz. Na chwilę obecną podstawowe paliwo stanowi jednak twarde, suche drewno. Drewno jest paliwem odnawialnym, a co się z tym wiąże bardziej dostępnym i tańszym od swoich alternatyw. Jest również opałem naturalnym, ekolog..

2012-06-23

Wybór armatury łazienkowej

Patrząc na wybór armatury łazienkowej, ale i nie tylko moglibyśmy być naprawdę pozytywnie nastawieni. Jak się jednak okazuje nie jest wcale łatwo wybrać dobre płytki do łazienki np. Jestem zawsze dobrze nastawiony do sprzedawców, jednak niektórzy próbują nam wcisnąć nieco trefny towar. Ja wybieram płytki Wrocław, wydaje mi się że ich oferta jest niemalże wzorowa i na pewno warto ją wykorzystać. Sam byłem nieco zaskoczony możliwościami jakie daje nam wybór płytek w Wrocławiu, jak się jednak okazu..

2012-02-28

Solidne aluminium na meble

Jak sami wiecie bardzo często nasze meble ulegają łatwym uszkodzeniom, co na pewno nie jest niczym przyjemnym, wydaje mi się że korzystanie z tego jest po prostu bardzo dobrym rozwiązaniem. nie oszukujmy się patrząc na fronty aliminiowe na pewno warto się na to zdecydować, w przeciwnym wypadku nie duża nam się z tego spokojnie wykorzystać, przekonałem się że aluminium to naprawdę bardzo dobre rozwiązanie. Jestem przekonany że ładnie i nowocześnie wyglądające półeczki to dobre rozwiązanie. Faktyc..

2012-02-28

Bez schodów nie da rady!

Jak widzicie nie ma teraz możliwości by pobudować dom, gdzie nie ma schodów, jest to po prostu nie realne. Bo zawsze jest jakieś miejsce gzie trzeba wejść, zejść, a jak zrobimy piętrowy dom, to kto będzie biegał po drabinie? Wiadomo że schody są nieocenionym wynalazkiem starożytności. Zaczynaliśmy od drabin, które pozwalały wejść wyżej. Teraz jednak powszechne są klatki schodowe. Bardzo ciekawe kształty balustrad, a też i solidne wykonanie niektórych elementów, to rzecz naprawdę bardzo korzystna..

2012-02-26

Przeszklona balustrada

Niestety mamy już dość konwencjonalnych i nudnych rozwiązań, chcemy czegoś nowego, naprawdę ciekawego, czegoś co nam się bardzo spodoba i pozwoli na niesamowite zmiany. Obecnie bardzo popularne stają się balustrady szklane które oferują nam naprawdę ciekawe rozwiązania pod względem design, ale i nie tylko. Po prostu są one bardzo trwałe. Szkło o ile nie jest porysowane, choć to też można zniwelować specjalnymi preparatami polerującymi jest po prostu niezawodne i bardzo trwałe. Co tu więcej powie..

2012-02-25

Wrocław projektuje wnętrza

Według mnie Wrocław to miasto gdzie naprawdę można spotkać wielu mądrych i rozsądnych ludzi. To też i wielu architektów tam sobie spokojnie mieszka. Zadziwiające jest to że projektowanie wnętrz Wrocław jest tam tak bardzo popularne i coraz więcej osób po prostu stara się wykorzystać dorobek intelektualny projektantów, oczywiście płacąc im za to naprawdę dobre wynagrodzenie, to automatycznie pozwala uzyskać satysfakcje ludziom którzy się tym zajmują. Jestem bardzo przekonany co do tego że projekt..

2012-02-21

Pierwsza 1 2 3 Ostatnia