Wyposażenie domu

A free web template for you, by us

Powrót do: Wyposażenie

Lustra dekoracyjne - diabeł tkwi w szczegółach!


Lustro to nie tylko przedmiot funkcjonalny. Choć służy wykonywaniu perfekcyjnego makijażu lub dokładnemu goleniu się, może też być pełnowartościowym gadżetem dekoracyjnym. Odpowiednio dobrane do aranżacji lustra ozdobne to szansa na dodanie pomieszczeniu szyku i klasy. Warto o tym pomyśleć podczas organizowania wystroju łazienki, ale i innych pomieszczeń, które można dodatkowo uświetnić szklanym dodatkiem.

Designerskie lustro w Twojej łazience

Niektórzy klienci preferują proste formy i wybierają lustra bez ram. Jest to praktyczny i powiększający wnętrze pomysł, jednak nieco ograniczający. Lustra dekoracyjne z szykownym obramowaniem mogą zachwycać domowników i gości za każdym przyjrzeniem się własnemu odbiciu.

Mogą to być rozmaite kolory i wzory. Niektóre firmy oferują te same serie produktów, które pozwalają na dobranie stylistyki lustra pod kafle. Dzięki takiemu zestawowi, możesz w łatwy sposób skompletować wystrój łazienki. Nie będziesz musiał zastanawiać się, jakie płytki będą pasowały do reszty. To wspaniałe udogodnienie! I jakże stylowe.

Lustra ozdobne w Twojej łazience mogą mieć ramę w kolorach nawiązujących do popularnych kamieni, marmuru itp. Może też być mozaiką kolorów lub zupełną abstrakcją. Chętnie wybieranym designem wśród nowoczesnych miłośników dobrego stylu jest wzornictwo geometryczne. Uwzględniające na przykład złote barwy na ciemnym tle. Bardzo modne jest też użycie efektownych kwiatów w stylistyce luster. Monstery, dżungla - nawiązania do natury to powszechne zamiłowanie człowieka.

Dobierz odpowiedni kształt

Klasyczny prostokąt, wymiarowy kwadrat czy może interesujące koło? Kształt ramy i jej wielkość ma niebagatelny wpływ na estetykę pomieszczenia. Lustra dekoracyjne wymuszają jeszcze bardziej przemyślaną decyzję. Dobry sklep umożliwi Ci dobranie najbardziej optymalnego produktu. Niektóre z nich umożliwiają również wycięcie lustra i ramy na zamówienie. W przypadku niestandardowych łazienek i innych lokali, może się to okazać najlepszym rozwiązaniem.
KOMENTARZE:

Brak komentarzy
Podobne artykuły:
Jak zrobić schody? (2012-02-16)
Solidne aluminium na meble (2012-02-28)