Wyposażenie domu

A free web template for you, by us

Powrót do: Wyposażenie

Markizy i osłony przeciwsłoneczne przydatne nie tylko latem


Latem przenosimy się na tarasy i balkony i, podczas gdy jedni wyciągają się na leżaku w poszukiwaniu słońca, inni sadzą kwiatki i bawią się w ogrodnictwo. Pełna sielanka chciałoby się powiedzieć, gdyby nie ten brak prywatności. No, właśnie! Co by nie mówić, ażurowe bariery i szklane przegrody nie stanowią najmniejszej bariery dla wścibskiego oka przechodnia czy sąsiada, a to dla większości z nas jest trudne do zaakceptowania.

Osłony balkonowe

Rozwiązaniem problemu może być założenie osłony na balkon. Bez obawy, osłony balkonowe są tak ładne, że nie trzeba będzie się ich wstydzić. Montaż jest łatwy i nawet osoba, która ma dwie lewe ręce, z łatwością da sobie radę.

Latem zasłonią i osłonią kogo trzeba i co trzeba - przed spojrzeniami, słońcem, deszczem i wiatrem.
Nowoczesne osłony balkonowe dla podniesienia ich trwałości, a trzeba wiedzieć, że niestraszny im mróz, w tym skoki temperatury, ulewy czy żar z nieba, robi się przeważnie z poliestru.

Nie odbarwią się, nie zmienią koloru, są odporne na zacieki i plamy. Łatwo je też utrzymać w czystości, co jest ważną informacją dla mieszkańców zapylonych miast, wystarczy tylko przetrzeć mokrą szmatką i są jak nowe.

Markizy boczne

Zaprojektowano je z myślą o właścicielach balkonów, tarasów, a także ogrodów. Składają się z lekkiej, ale solidnie wykonanej konstrukcji, na którą naciągnięto tkaninę. Długość markizy można regulować tak, by pasowała do wybranego miejsca.

Markiza boczna tworzy szczelną zasłonę dzięki gęstej tkaninie poliestrowej o wysokich walorach estetycznych. Zapewnia osłonę przed prażącym słońcem, a także pozwala wydzielić prywatny kącik i zapomnieć o tym, że możemy być obserwowani wtedy, gdy sobie tego nie życzymy.

Poliester, z którego wykonano markizę, podobnie jak w przypadku osłony balkonowej, świetnie się sprawdza jako trwała i estetyczna, przy tym bardzo szczelna przesłona. Jest wyjątkowo odporny na zmienne warunki atmosferyczne i promienie słoneczne. Nie odbarwia się w miarę upływu czasu, nie pojawiają się też plamy i zacieki. Tym, co zwraca uwagę, są walory dekoracyjne markizy, które wynikają z jakości tkaniny, wysmakowanej kolorystki i wysokiej klasy wykonania całości.

Zobacz na: https://de-mario.com/sklep/dom-i-ogrod/dodatki-do-ogrodu/oslony-i-markizy/
KOMENTARZE:

Brak komentarzy