Wyposażenie domu

A free web template for you, by us

Powrót do: Wyposażenie

Malow szafy kartotekowe na domowe dokumenty


Szukasz przedmiotu odpowiedniego do skatalogowania i ochrony dużej ilości dokumentów? Wybierz firmę Malow. Szafy kartotekowe od tego producenta to duży wybór produktów i wysoki standard wykonania. W ofercie znajdziesz nie tylko sprzęt dopasowany do Twoich potrzeb, ale i estetycznie wykonany - wybierz go w kolorze pasującym do Twojego biura, czy domowego gabinetu!

Szafa kartotekowa metalowa - dlaczego warto ją mieć?

Szafa przeznaczona do przechowywania kartotek to niezbędnik wielu placówek. Przechowywanie danych w formie papierowej odbywa się w wielu przedsiębiorstwach, instytucjach medycznych, bibliotekach, instytucjach kulturowych, uczelniach i szkołach.

Dzięki nim łatwiejsze jest odnajdowanie odpowiednich dokumentów oraz uporządkowane archiwizowanie danych. Prowadzenie rzetelnej kartoteki w przystosowanej do tego szafie jest znacznie schludniejsze i ułatwia pracę. Łatwiej znaleźć określony dokument, a całość chroniona jest przed działaniem czynników zewnętrznych. Mogą to być kurz, wilgoć, uszkodzenia mechaniczne itp. Metalowe meble wykonane są ze stali, która jest stabilna i wytrzymała.

Dlaczego właśnie Malow szafy kartotekowe?

Jeśli szukasz dobrej jakości mebli biurowych, skorzystaj z oferty Malow. Szafy kartotekowe wyposażone są w jedną lub podwójną metalową ścianę, dzięki czemu dokumenty są lepiej chronione przed włamaniem. Zamiast często spotykanych, prostych zamków, producent stawia na zamki tulejkowe pokryte chromem. Dzięki nim niemożliwe jest dostanie się do środka bez uszkodzenia całego mebla.

Teleskopowe prowadnice kulkowe zabezpieczają szufladę przed niekontrolowanym wypadnięciem i rozsypaniem zgromadzonych papierów. Szafy są tak zbudowane, by chronić przed przewróceniem - dzięki temu bezpieczne pozostają zarówno dokumenty, jak i pracownicy.

To nie wszystko, co proponuje nam firma  Malow. Szafy kartotekowe pomalowane są bezpiecznym dla zdrowia lakierem - metodą proszkową. Dzięki tej warstwie, mebel jest dodatkowo chroniony przed rdzewieniem. Dzięki wygodnym szufladom, przegródkom i identyfikatorom, praca z kartoteką staje się jeszcze bardziej efektowna i miła.
KOMENTARZE:

Brak komentarzy