Wyposażenie domu

A free web template for you, by us

Powrót do: Wyposażenie

Dom który myśli


inteligentnydomJeszcze w latach 90 tych mieliśmy wiele filmów, w którym pokazywano cudowne domy, takie które myślą, odkurzacz który spokojnie sobie odkurza, bez naszej wiedzy. Mamy też wiele ciekawych rozwiązań, jak centralny system obserwacji, regulacji temperatury, co też jest bardzo ciekawe. W końcu powstał inteligentny dom który pomaga nam żyć i to bardzo spokojnie.

Inteligentny dom co to jest?

Oczywiście taki dom nie jest idealny, bo ma swoje mankamenty, na pewno po kilku latach elektronika zacznie szwankować, ale fajny to początek, przygody z inteligencją w domu. sami widzicie że to nie jest proste i łatwe, sam byłem bardzo zaskoczony tym jak taki om może uprzyjemnić życie. Teoretycznie siedząc przed komputerem kompatybilnym z naszym domem, możemy sterować wieloma parametrami.

Ile taki system kosztuje?

Co na pewno jest rzeczą bardzo fajną, po prostu wygląda to dość ciekawie, interesująco, jednak taki inteligentny dom nie jest wcale łatwy! Zaskakujące jest to że coraz więcej osób się na to decyduje. Dom który myśli za nas, a pozwala nam na wiele fantastycznych zmian. Według mnie powinniśmy się tym zainteresować. W końcu patrząc na tego typu domy możemy naprawdę się tym nacieszyć. Widzicie więc że inteligentny dom nie jest wcale głupią rzeczą. Warto się zastanowić tego typu sprawami.

Jesteśmy bardzo z tego zadowoleni. Widzicie że nie jest to wcale takie proste, aczkolwiek przynosi nam to mnóstwo naprawdę bardzo fajnych wyjść. Dom który myśli, to dom który może nam się bardzo spodobać. Dlatego naprawdę was do tego zachęcam. Fajny dom to teraz nie wszystko, to pozwala nam na niesamowitą ilość fantastycznych rozwiązań.

KOMENTARZE:

2012-02-09, Marek
Elegancki artykuł :):-)

Podobne artykuły:
Przeszklona balustrada (2012-02-25)