Wyposażenie domu

A free web template for you, by us

Powrót do: Wyposażenie

Wybieramy lampy loftowe


W przypadku takiego apartamentu, ważne jest zachowanie odpowiednich cech wystroju, żeby nie zepsuć wnętrza. Lampy powinny być dostosowane do tego, jak nasz loft wygląda i podkreślać ten wygląd, a nie go niszczyć. Dlatego jeśli wybieramy lampy loftowe, powinniśmy zastanowić się nad tym, gdzie je umieścimy, jaki efekt chcemy uzyskać, no i jaki budżet postanowiliśmy przeznaczyć na nowe oświetlenie. Inwestując w loft warto stawiać na elegancję, gdyż samo mieszkanie na poddaszu już nas do tego zobowiązuje.

Lampy loftowe i ich rodzaje

Mamy do wyboru loftowe lampy ścienne, albo lampy sufitowe - w zależności od naszych wymagań, możemy mieszać spośród tych dwóch rodzajów, otrzymując w efekcie oryginalne połączenie, wyjątkowe tylko i wyłącznie dla naszego mieszkania. Lampy loftowe sufitowe zwykle pełną rolę oświetlenia głównego, przy których toczy się nasze codzienne życie, a odpowiednik ścienny służy dodaniu klimatu, kiedy już zgasimy główne światła. Ale nie zawsze musi tak być. Opuszczone nisko lampy sufitowe moga służyć jako oświetlenie punktowe tylko na określony obszar mieszkania, np. stół. Widzimy, że lampy loftowe to duży wybór rozwiązań.

lampa loftowa

Design loftowych lamp

Poza rodzajami, mamy do wyboru wiele rodzajów designu, jeśli chodzi o lampy loftowe. Możemy wybierać spośród wersji całkiem nowoczesnych, surowych i chłodnych, możemy też zdecydować się na wystrój bardziej rustykalny, który postarzy i doda klasy naszemu mieszkaniu. Modnym ostatnio wyborem są lampy loftowe bez kloszy, za to z dużą, estetyczną żarówką z olbrzymim żarnikiem, który służy w niej za ozdobę. Dzięki temu możemy zafundować sobie wystrój futurystyczny i poczuć się jak bohaterowie filmów sci-fi.

"Ciepło" oświetlenia

Gdy wybieramy lampy loftowe, warto zastanowić się nad tym, jakie żarówki do nich zastosujemy. W niektórych wnętrzach może sprawdzić się zimne, białe światło, w niektórych dużo cieplejsze, żółte. Jeśli podejmiemy zły wybór, możemy w późniejszym czasie czuć się źle we własnym wnętrzu, więc lepiej tego nie bagatelizować. Jeśli chodzi o lampy loftowe, mamy olbrzymie mozliwości
KOMENTARZE:

Brak komentarzy