Wyposażenie domu

A free web template for you, by us

Powrót do: Wyposażenie

Masz w domu żele UV do manicure i pedicure?


Stylizacja paznokci z roku na rok przechodzi swoistą ewolucję. Coraz częściej odchodzi się od tradycyjnego lakieru na rzecz hybrydy. Panie coraz częściej zamiast doklejanego „plastikowego” paznokcia wybierają wydłużanie żelowe lub akrylowe. I coraz więcej z nich chce robić to samodzielnie, nierzadko tworząc z tego rytuał.

Żel czy akryl?

Stosowane dotychczas żele, po utwardzeniu w lampie wyglądały dość naturalnie. Powłoka była elastyczna, ale nie dość twarda i wytrzymała. Z kolei akryle nadawały „nowemu” paznokciowi wystarczającą trwałość i twardość, jednak były dość trudne w aplikacji - zwłaszcza dla osób nie zajmujących się zawodowo manicure. I tak właśnie powstały akrylożele do manicure i pedicure.

Połączenie trwałości i elastyczności.

Złotym środkiem łączącym w sobie elastyczność żelu z trwałością akrylu stały się akrylożele do manicure i pedicure. Nie trzeba już wybierać, która z metod budowania paznokcia będzie lepsza. Akrylożel po nałożeniu na płytkę paznokcia trzeba utwardzić pod lampą, a potem można go dowolnie formować. Formuła akrylożelu ogranicza szkodliwe działanie zabiegu na płytkę paznokcia do minimum.

Jego konsystencja nie pozwala na podpływanie pod skórki, a jednocześnie sprawia, że przyczepność do płytki paznokcia jest bardzo dobra. Cały zabieg nakładania jest również krótszy niż podczas stosowania dotychczasowych metod. Utwardzenie Akrylożelu nie trwa więcej niż 30 sekund dla warstwy.

Gama produktów

Firmy produkujące akrylożele do manicure i pedicure prześcigają się w poszerzaniu oferty produktowej. Mamy do wyboru topy dodatkowo utrwalające oraz nadające połysk, różnego rodzaju bazy, formy, pędzelki, ale także całe zestawy wraz z akcesoriami do aplikacji i stylizacji. A wszystko po to, żeby każda z Pań mogła pochwalić się zadbanymi dłońmi z pięknymi paznokciami nawet na okres 5 tygodni.

Żele UV do paznokci znajdziesz na:  www.sklep.fryzaw.pl/produkty/stylizacja-paznokci/zele-uv,2,5748
KOMENTARZE:

Brak komentarzy