Wyposażenie domu

A free web template for you, by us

Powrót do: Wyposażenie

Sprawdzone baterie łazienkowe online


Był piękny sobotni poranek. Wstałam około 8 rano, wyjrzałam przez okno, podziwiałam pięknie sypiący śnieg.. Następnie jak to w każdy wolny dzień udałam się do kuchni postawić wodę na kawę. Na szczęście był weekend więc nigdzie nie musiałam się spieszyć. Każdy chyba zna to wspaniałe uczucie. W między czasie, wolnym krokiem udałam się do łazienki.

Odsłoniłam zasłony, spojrzałam w lustro i podeszłam do umywalki z myślą o odkręceniu wody. I zaczęło się.. Kran był zepsuty. Z przerażeniem odkryłam że baterie do łazienki, które ostatnio wymieniałam są uszkodzone. Chociaż tak naprawdę nie za bardzo miałam pojęcie co się stało ale jedno było pewne -  z kranu ciekła woda.

Stres i różne problemy tego dnia

Stałam nadal w łazience, zastanawiając się co zrobić, byłam okropnie zła i nie wiedziałam co zrobić.  W głowie odtwarzałam sobie poszczególne historie ostatniego czasu. Przecież zaledwie tydzień temu wraz z moją przyjaciółką byłam na zakupach, w  sklepie oferującym m.in. różnego rodzaju baterie łazienkowe. Ania z ogromnym przekonaniem polecała mi to miejsce. Nie, nie mogę myśleć w ten sposób to przecież nie jej wina.

Teraz już sama nie wiedziałam co myśleć, a przecież to miał być tak wspaniały dzień..

Wyprawa do sklepu

Gdy pierwsze emocje opadły, stwierdziłam, że muszę zacząć działać. Co prawda miałam inne plany ale trudno, siła wyższa. Postanowiłam ubrać się, wykorzystać wolny dzień od pracy i udać się na zakupy. Ale dokąd... Po chwili namysłu szybko pobiegłam do laptopa i wpisałam w wyszukiwarkę baterie do łazienki. Wybór był oczywiście ogromny, a ja niestety miałam o tym nikłe pojęcie.

Stwierdziłam jednak, że to przecież nie jest statek kosmiczny, więc chyba dam radę. Muszę po prostu zdać się na swoją intuicję. Tak jak postanowiłam, tak też zrobiłam. Zabrałam portfel i pojechałam do najbliższego sklepu z nadzieją, że trafię na miłego sprzedawcę, który pomoże mi wybrać idealne baterie do łazienki.

Baterie umywalkowe, wannowe i natryskowe kupisz online w sklepie Domino: http://www.domino-online.eu/lazienka/baterie.html
KOMENTARZE:

Brak komentarzy