Wyposażenie domu

A free web template for you, by us

Powrót do: Projekty wnętrz

W Twoim domu wydarzył się wypadek a Twój ubezpieczyciel nie płaci odszkodowania?


Uzyskanie odszkodowania adekwatnego do poniesionych strat zdrowotnych i moralnych bywa dosyć trudne. Przede wszystkim dlatego, że w interesie firm ubezpieczeniowych nie leży wypłacanie dużych pieniędzy. Jeśli ubezpieczyciel proponuje zbyt małą kwotę, warto dochodzić odszkodowania przed sądem.

Zbyt niskie odszkodowanie

Wiele osób, które uważają, że otrzymały zbyt niskie odszkodowanie, po prostu godzi się z tym stanem rzeczy. Są zdania, że i tak w starciu przed sądem nie mają szans z dużą firmą, która posiada cały sztab doświadczonych prawników. Mało kogo także stać, by zainwestować spore środki w dobrego adwokata czy radcę prawnego, który mógłby reprezentować interesy poszkodowanego przed sądem.

pomoc_prawna_poszkodowanym_po_wypadku

Naprzeciw potrzebom osób poszkodowanych wychodzą profesjonalne kancelarie prawne, specjalizujące się w uzyskiwaniu odszkodowań zarówno od firm ubezpieczeniowych, jak i z innych źródeł. Ich usługi to doskonałe rozwiązanie dla każdego, kto chce przed wymiarem sprawiedliwości walczyć o należne sobie odszkodowanie.

Współpraca z kancelarią prawną

Współpraca z kancelarią prawną walczącą o odszkodowania jest dla klienta bezproblemowa i nie wymaga żadnych nakładów finansowych. Oczywiście, prawnicy nie pracują za darmo – jednak ich wynagrodzenie pobierane jest jako procent od kwoty uzyskanego odszkodowania. Klient już na etapie podpisywania umowy jest dokładnie informowany, jaki procent zostanie potrącony jako wynagrodzenie dla kancelarii prawnej.

Owszem, w ten sposób otrzyma nieco mniej pieniędzy niż pełna, wywalczona kwota przed sądem, ale praktycznie nie musi zajmować się żadnymi kwestiami formalnymi czy prawnymi. Pisaniem pism, negocjacjami z ubezpieczycielem, reprezentacją w sądzie zajmą się prawnicy z kancelarii odszkodowawczej.

KOMENTARZE:

Brak komentarzy