Wyposażenie domu

A free web template for you, by us

Powrót do: Wyposażenie

Hokery funkcjonalnym meblem w każdej kuchni - Poznaj nasze propozycje


Hokery to ostatnimi czasy dość popularne elementy meblowe na polskim rynku. Coraz chętniej przy aranżacji wnętrz decydujemy się na barki czy też wyspy kuchenne, które wymagają obecności wysokich stołków, a więc hokerów. Jak dokonać odpowiedniego wyboru i czym się kierować przy poszukiwaniu hokerów? Obecnie wybór jest naprawdę duży.

hokery_barowe

Stylowe hokery do baru

Najważniejszą kwestia jest styl, w jakim chcemy urządzić pomieszczenie. Jeżeli stawiamy na klasykę doskonale sprawdzą się różnokolorowe modele z serii Long.Są to hokery w stylu loftowym wykonane ze stali. Jeśli natomiast wolimy coś z oparciem, tutaj wybór także nie jest niczym ograniczony. Seria C staje dla nas otworem, począwszy od krzesełkowego oparcia w modelu C-616, poprzez model C-300 i C-231 na bardziej wyszukanych i nowoczesnych hokerach z pikowaną tapicerką w modelach C-198, C-141, czy C-105.

Nowoczesny styl

Jeśli stawiamy natomiast na nowoczesny design mogą nam się spodobać plastikowe hokery A-148, na stelażu metalowym w kolorze srebrnym. Ten model cieszy oko różnobarwną kolorystyką, co pozwoli doskonale skomponować wystrój barku czy też wyspy z resztą pomieszczenia. Hokery sprawdzają się także idealnie w użytku publicznym. Takie miejsca jak kawiarnie, bary czy kafejki nie mogą się obejść bez tego typu krzeseł.

Nie dość, że urozmaicą wystrój to sprawdzają się także funkcjonalnie. Większość hokerów posiada regulację wysokości, co jest bardzo wygodne, ze względu na zróżnicowane potrzeby użytkowników.
KOMENTARZE:

Brak komentarzy