Wyposażenie domu

A free web template for you, by us

Powrót do: Wyposażenie

Problemy pracowników budowlanych z prostatą - Częsta przypadłość wśród mężczyzn


Prostata to określenie gruczołu krokowego, który stanowi część składową męskiego układu płciowego. Około 50% mężczyzn w wieku powyżej 60 lat skarży się na dolegliwości spowodowane łagodnym przerostem prostaty. Co to właściwie znaczy? Gruczoł prostaty, wskutek rozrostu komórek gruczołowych zwiększa swoją powierzchnię i zaczyna uciskać przewód moczowy. 

Najczęściej objawia się to częstą potrzebą oddawania moczu, przy niewielkiej ilości oddawania go faktycznie. W niektórych przypadkach dochodzi także do niekontrolowanego wycieku moczu z cewki moczowej, które niestety nastręcza dodatkowych problemów higienicznych.  Częste oddawanie moczu zaburza naturalne czynności wykonywane dotychczas bez najmniejszych problemów. Może się bowiem okazać, że najprostsza droga do pracy czy na zakupy wymagać będzie kilku przystanków i skorzystania z toalety publicznej. Prostata i jej przerost nastręcza mężczyznom także problemów na tle psychicznym i emocjonalnym.

Jak wiadomo wszystko co związane z męskością jest dla panów bardzo ważne i jakiekolwiek niedomagania w tym temacie są załamujące. Na szczęście sam rozrost prostaty nie odbija się szczególnie na sprawności seksualnej i nie ma najmniejszego wpływu na zaburzenia wzwodu.

Może spowodować jedynie dyskomfort odbywania stosunków, ale są odpowiednie substancje, które wspomagają prawidłowe funkcjonowanie gruczołu i łagodzą dolegliwości związane z jego przerostem. Należą do nich takie preparaty jak Prostimen, Prostaceum, Prostogal.

KOMENTARZE:

Brak komentarzy