Wyposażenie domu

A free web template for you, by us

Powrót do: Podłogi

Podłogi bambusowe to tylko wysoka jakość!


deskitarasoweSzukając inspiracji w czasopismach wnętrzarskich i forach internetowych na zmianę podłogi w salonie natknęłam się na ciekawy produkt jakim są podłogi bambusowe. Jest to nowoczesny produkt dostępny w Polsce od niedawna. Podłogi bambusowe swym wyglądem przypominają parkiety z litego drewna i przy tym są znacznie tańsze.

Istotne zalety produktu

Główną zaletą tego produktu jest jego wysoka wytrzymałość na jakiekolwiek uszkodzenia. Omawiane dobra zrobione są z kilku starannie sprasowanych warstw trzciny, która gwarantuje nam wysoką jakość tego produktu. Parkiet bambusowy jest bardzo ciekawą alternatywą dla podłóg z materiałów tradycyjnych. Są one odporne na wyginanie oraz co bardzo istotne jeżeli chodzi o zastosowanie jej w salonie mają wysoką odporność na ścieranie.

Deski bambusowe na podłogę

Deski bambusowe są pokryte specjalnym lakierem, który odporny jest na promieniowanie UV i dzięki temu podłogi bambusowe zachowują swój kolor przez długi czas. Ważnym elementem o jakim należy wspomnieć jest możliwość stosowania desek bambusowych na system ogrzewania podłogowego, ponieważ są one odporne na działanie temperatury. Podłogi bambusowe są bardzo łatwe w montażu więc nie trzeba wynajmować fachowców i generować dodatkowych kosztów.

Pielęgnacja takiej podłogi nie różni się niczym od pielęgnacji podłogi tradycyjnej. Podłogi bambusowe dostępne są w różnych odcieniach i dzięki temu możemy dopasować je do każdego pomieszczenia. Wydaje mi się, że taka podłoga będzie prezentować się w moim salonie bardzo szykownie i elegancko i jest to na pewno produkt, który posłuży wiele lat.
KOMENTARZE:

Brak komentarzy