Wyposażenie domu

A free web template for you, by us

Powrót do: Projekty wnętrz

Jak budować to tylko z drewna


dom_z_baliWiele jest osób które otwarcie mówią o tym żeby drewno wróciło do łask. W końcu domu z drewna stają się bardzo popularne, a budowanie ich jest po prostu przyjemne i proste.

Zapytacie jak to możliwe?

Otóż jest to bardzo proste, gdy mamy już zalany solidny fundament, należy ułożyć na nim naprawdę solidne bale, które są już docięte na wymiar, przyjadą do nas na miejsce, a dodatkowo należy zainwestować w ocieplenie tego domu od środka, by nie popsuć efektu drewna.

Koszt budowy domu z bali

Jednak nie o to tylko chodzi, ale tym wszystkim co ponad fundamentem zajmie się firma która te domy z drewna buduje, także my tylko wygodnie się rozsiadamy i patrzymy co fachowcy tworzą. Możemy być spokojni o ich pracę, ponieważ domy z drewna są wykonywane naprawdę bardzo solidnie i nie widzę w tym żadnego problemu tak naprawdę.

Solidne drewniane chałupy stoją bardzo często po setki lat i wszystko jak najbardziej jest w nich, także nie musimy się bardzo tym przejmować. Zachęcam wszystkich do tego by domy z drewna były wykonywane naprawdę z wielką dbałością, to się po prostu opłaci. Warto użyć wtedy stare deski.
KOMENTARZE:

2012-02-16, Marek
Rewelacyjny wpis !!!

Podobne artykuły:
Drewno to dobry materiał (2012-02-05)